خانه / دسته‌بندی نشده / مزدا اتوماتیک میاتا MX-5

مزدا اتوماتیک میاتا MX-5

اغلب خودرو سازان یک پکیج ورزشی هم دارند, اما باید دید چه مقدار تقاضای واقعی برای خودرو هایی مانند مزدا میاتا وجود دارد؟ مزدای مدرن معمولا یک پکیج ورزشی را به صورت جذاب ارائه می دهد. و حاصل این پکیج در حال حاضر مزدا میاتا  ام ایکس فایو می باشد.  RF با داشتن یک استایل زیبا و جذابیت فوق العاده با یک سقف جمع شونده به عقب در حال خودنمایی می باشد. تجربه ای متفاوت با یک خودرو با دنده اتوماتیک 6 سرعته قطعا برای هر راننده ای جالب خواهد بود.

برای کسانی که پول کمتری برای تصاحب این تیپ مزدا را دارند مزدا میاتای سنتی هم قابل دسترسی است. یک خودروی ورزشی 25.790 دلاری در رده RF که دارای قیمت پایه 32.430 دلار می باشد, تعریف نمی گردد. مدل گرند میاتا قیمتش تا 33.495 دلار هم می رسد.

در اغلب حالت ها معمولا دنده اتوماتیک پاسخگوی شرایط می باشد و دستگیره تغییر حالت که شبیه یک گیربکس دستی می باشد نیز تعبیه شده است.

به هر حال همچنان دنده دستی لذت های و حالات خاص خودش را دارد و دنده اوتماتیک هم برخی محدودیت های خاص خود را.  اما کمی بیخیال شوید و بدور از هر گونه تجربه قبلی پای خود را روی پدال بفشارید و 155 اسب بخار قدر و 148 پوند گشتاور را لمس کنید. شاید برای افرادی که قبلا از حالت دستی این تیپ خودرو بهره برده اند تجربه لذتبخشی هم نباشد.

تا کنون 59 درصد از متقاضیان RF  حالت دستی را انتخاب کرده اند, که مزدا ادعا می کند این بیشتر از مدل میاتا متقاضی داشته است. و همچنین غالب متقاضیان 65 درصد اوقات حالت دستی را بکار برده اند.

در پایان لازم است که بدانید سرعت 0 تا 95.5 کیلومتر در ساعت با 5.8 ثانیه قابل دستیابی می باشد. و یرای RF , 6.4 ثانیه می باشد.

 

 

درباره ی طیب ملکی

مطلب پیشنهادی

مقایسه2017 Honda Civic VTi-LX v Hyundai i30 SR

دو نوع از نسل جدیدی که برای هر نام تجاری بسیار مهم هستند، در شرایط ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*