خانه / اخبار خودرو / جشن تولید 150 میلیونی فولکس واگن

جشن تولید 150 میلیونی فولکس واگن

فولکس واگن 150 میلیون وسیله نقلیه ساخته است

همچنانکه فولکس واگن بدنبال گذر به آینده با تمرکز بر روی وسایل نقلیه الکترونیکی  برای رهایی از دیزل می­باشد این هفته به مناسبت 150 میلیونی شدن تولید وسیله نقلیه جشن برگزار می­کند. خودرویی که رکورد 150 میلیون را برای فولکس‌واگن در ولفسبورگ آلمان به ارمغان آورد یک دستگاه گلف جی‌‌تی‌ای به رنگ آبی بود.

فولکس واگن 80 سال برای رسیدن این نقطه عطف وقت گذاشت.از زمانی که این کارخانه در سال 1937 تاسیس شد, این خودرو ساز اقدام به تولید خودرو در 50 سایت خودرو سازی در 14 کشور جهان نموده است.

این خودرو ساز  نه تنها تعهد فولکس واگن را به تولید خودروهای الکتریکی جشن می گیرد، بلکه همچنین نقش مهم گلف در دستیابی به بزرگترین تعداد تولید را برجسته می کند. تا سال 2013، فولکس واگن 30 میلیون مدل گلف فروخته و با ادامه نسل هفتم,  این تعداد به بیش از 34 میلیون افزایش یافته است.

این برند همچنین هفده میلیون POLOS نوزده و نیم میلیون Jettas و بیش از 20 میلیون Passats در طول تاریخ خود ساخته است. Beetl (سوسکی) فولکس واگن یکی دیگر از کارهای برجسته این خودرو ساز در شکل گیری تاریخ پس از جنگ با 21.5 میلیون تولید تا سال 2003 است.

درخت بالنده فولکس واگن به طور قابل توجهی به نقطه عطف خود رسیده است.

امروز، فولکس واگن دارای بیش از 60 مدل پایدار است.و این کارخانه تنها در سال جاری بیش از 10 خودرو در سراسر جهان راه اندازی خواهد کرد. VW نیز از سال 2020 شروع خواهد شد. وسایل نقلیه الکتریکی  هم با هدف 1 میلیون EVS تا سال2025  در راه اند.

درباره ی طیب ملکی

مطلب پیشنهادی

مقایسه2017 Honda Civic VTi-LX v Hyundai i30 SR

دو نوع از نسل جدیدی که برای هر نام تجاری بسیار مهم هستند، در شرایط ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*