خانه / دسته‌بندی نشده / بهترین خودروها برای جاده

بهترین خودروها برای جاده

 

زمانی که شما قصد رانندگی در جاده را دارید قطعا می دانید که قرار است زمان زیادی را در پشت فرمان سپری کنید. در طول مسیر شما با موارد گوناگونی مانند ترافیک, مسیر های ناخوشایند و … مواجه می شوید پس بنابر این نوع خودرو می تواند علاوه بر سرگرم نمودن شما و تامین امنیت کافی جهت رانندگی, سفر شما را تسهیل نماید. در اینجا قصد داریم شما را با این خودروها آشنا کنیم:

BMW 5 Series/سری 5 بی ام و

رانندگی در بزرگراه ها با توجه به امکانات و ویژگی های این خودرو می تواند برای شما هزینه کمتری در بر داشته باشد. یکی از این ویژگی ها می تواند کنترل خودکار پارامترهای رانندگی مانند تنظیم سرعت, حرکت بین خطوط و … باشد.

مثلا مدل 520d بی ام و ادعا می شود که در مصرفی معادل 3.36 لیتر در صد کیلومتر را دارا می باشد یعنی شما می توانید از لندن تا فلورانس را بدون سوختگیری طی کنید. پس این گزینه نیز یک مزیت برای انتخاب این خودروی متناسب جاده می باشد.

Skoda Superb/ اسکودا

راحتی, کیفیت و سخاوت را در این خودرو ببینید. اسکودا سوپرب با داشتن قابلیتهایش مانند کروز انطباقی, کنترل حرکت بین خطوط و مدیریت ترافیک گزینه خوبی برای سفرهای طولانی و جاده ای می باشد.

Tesla Model S/ تسلا

رانندگی در یک وسیله نقلیه برقی یک رویاست اما این خودرو  با رکورد 393 مایلی خود و با کنترل خودکار و دسترسی به شبکه شارژ  خودرو اروپا خودنمایی می کند.

درباره ی طیب ملکی

مطلب پیشنهادی

مقایسه2017 Honda Civic VTi-LX v Hyundai i30 SR

دو نوع از نسل جدیدی که برای هر نام تجاری بسیار مهم هستند، در شرایط ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*