خانه / راهنمای خرید خودرو / راهنمای خرید میتسوبیشی میراژ 2017

راهنمای خرید میتسوبیشی میراژ 2017

امکانات جدید مدل 2017

میتسوبیشی میراژ برای سال 2017 با لیست طولانی بازسازی از جمله تجدید نظر در طراحی بیرونی و داخلی و افزایش جزئی اسب بخار به بازار می آید.

میتسوبیشی میراژ 2017

خلاصه خودرو

میراژهاچبک فشرده کارآمد و کم مصرف میتسوبیشی است. میراژ کوچکتر و مقرون به صرفه تر از لنسر است که در حال حاضر به عنوان یک سدان به نام میراژ  G4 ارائه می شود.

بررسی اجمالی

میتسوبیشی میراژ 2017 به روز شده توسط یک موتور  1.2 لیتری I-3 موتور تولید می شود که 78 اسب بخار و 74 پوند فوت گشتاور تولید می کند. دو سیستم انتقال سرعت انتخابی، یک دستی 5 سرعته و یک CVT که قدرت به چرخ های جلو ارسال می شود.میراژ موفق به گرفتن رتبه قابل توجه 37/43 mpg درشهرستان / بزرگراه با CVT و 33/41 mpg شهرستان / بزرگراه با انتقال سریع دستی 5 سرعت شده است. این تنها به عنوان یک هاچبک  در دسترس است، اما کیتسوبیشی  در حال حاضر مدل سدان خود را،با نام G4 ارائه می دهد. میراژ2017 داخلی ارتقا یافته در حال حاضر فرمان جدید با قاب بدون درز و پانل تغییر رنگ پانل با کیفیت بالا، در دسترس است. قسمت بیرونی اکنون به نظر می رسد شیک تر از قبل با  جلو پنجره جدید با بالا / پایین پنجره مشبک کروم، چراغ های عقب LED، HID در دسترس به صورت خودکار روشن / خاموش چراغهای جلو، چراغ های مه شکن موجود، و راکفورد Fosgate 300 وات سیستم صوتی اختیاری است.

میتسوبیشی میراژ 2017

ایمنی

مدلکیتسوبیشی میراژ 2015رتبه کلی چهار ستاره را از NHTSA (از نظر پنج ستاره ممکن) دریافت کرد.درتستهای تصادف از جلو چهار ستاره داده شد و سقوط و تصادف از اطراف بالاترین نمره پنج ستاره داده شد. ویژگی های ایمنی استاندارد عبارتند از ترمز ضد قفل چهار چرخ،  کیسه هوا صندلی های عقب و صندلی های جلو، کیسه های هوای جانبی، کیسه هوای زانوراننده و کنترل کشش و پایداری. سنسورهای پارکینگ اختیاری هستند و دوربین عقب استاندارد SE و GT است.

درباره ی فرهاد ملکی

مطلب پیشنهادی

راهنمای خرید BMW X6

امکانات جدید BMW X6 مدل 2017 سیستم سرگرمی iDrive به نسخه 5.0 به روز رسانی شده ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*