خانه / راهنمای خرید خودرو / راهنمای خرید تویوتا لندکروزر 2017

راهنمای خرید تویوتا لندکروزر 2017

امکانات جدید تویوتا لندکروزر برای مدل 2017

لند کروزر یکی از جامع ترین به روز رسانی های خود را برای سال 2016 دریافت کرد، زیرا مدل فعلی در سال 2008 معرفی شد. لند کروزر از یک پنجره مشبک جدید با چراغ های در حال اجرا، یک گیر بکس اتوماتیک هشت سرعته، یک سیستم تعلیق دینامیکی Kinetic (KDSS) و یک داشبورد به روز شده و پشته مرکزی با آخرین نسل رابط Entune چند منظوره تویوتا بهره می برد.

خلاصه خودرو

امکانات جدید تویوتا لندکروزر برای مدل 2017

تویوتا لندکروزر 2017 با  سه ردیف صندلی ارائه شده با چهار چرخ محرک است که می تواند تا هشت مسافر را در خود جای دهد.

بررسی اجمالی

لندکروزر یک موتور قدرتمند را ارائه می دهد، موتور 5.7 لیتری V-8 آشنای  تویوتا با 381 اسب بخار و 401 پوند فوت گشتاور به یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته متصل می شود. اگر چه بعضی ها از جایگاه  لندکروزر در مجموعه ی تویوتا سؤال می کنند، مخصوصا آن را با SUV ارزان قیمت و بزرگتر Sequoia SUV، مقایسه می کنند. بر خلاف Sequoia، که سه سطح ترمز ارائه می دهد، لند کروزر گزینه های کمتری را ارائه می دهد و اساسا یک راه دارد: کاملا مجهز است. قیمت شروع آن بیش از 84000 دلار به است.

ایمنی

تویوتا لندکروزر 2017 دارای 10 کیسه هوا است، از جمله کیسه های هوای دو طرفه، راننده و جلو، کیسه هوای صندلی های  عقب دوم، صندلی های راننده و صندلی های جلوی زانو، و کیسه های هوای جانبی با سوئیچ برش می باشد. هیچ نمره ایمنی گزارش شده برای لند کروزر از NHTSA یا IIHS وجود ندارد. سیستم استاندارد  ایمنی SUV شامل کنترل ثبات خودرو، کنترل کشش فعال، سیستم ترمز ضد قفل چند سطح و ایمنی اتصال تویوتا است که شامل کمک های اضطراری، محل سرقت خودرو، کمک های کنار جاده ای و اطلاع رسانی خودکار برخوردار می باشد. این خدمات برای سال اول مجانی است.

درباره ی فرهاد ملکی

مطلب پیشنهادی

راهنمای خرید میتسوبیشی میراژ 2017

امکانات جدید مدل 2017 میتسوبیشی میراژ برای سال 2017 با لیست طولانی بازسازی از جمله ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*