خانه / اخبار خودرو / معرفی سایت نوین اطلاعات خودرو

معرفی سایت نوین اطلاعات خودرو

Welcome to MyCarInfo

www.myca rinfo.com.my

این سایت هرگونه اطلاعاتی را که لازم دارید به آسانی در اختیارتان قرار می دهد. با وجود این سایت شما می توانید با اطمینان خاطر به خرید و فروش خودرو و انتخاب یک خدمات بیمه ای مناسب بپردازید.

این سایت یک سایت جامع اطلاعات خودرو می باشد که اطلاعات مورد نیاز شما را در خصوص وسیله نقلیه تان فراهم و تکمیل می نماید. اگر شما در بازار خودرو هستید و بدنبال خودرو مورد نظرتان می گردید این سایت به شما کمک می کند که ارزش واقعی آن را بیابید و حتی می توان به وضعیت سلامت خودرو و اینکه خودرو در تصادفات آسیب دیده است پی برد.  یکی دیگر از امکانات جالب سایت مشخص شدن  خودرو سرقتی می باشد.

My CarInfo یک طرح ابتکاری است که توسط خدمات بیمه ای مالزی ISM ( (ISM Insurance Services Malaysia در سال 2013 با هدف اشتراک گذاری اطلاعات در یک پایگاه داده ایجاد گردید.

ISM در سال 2005 برای ارائه زیر ساخت پایگاه داده و تجزیه و تحلیل برای بازار بیمه در مالزی تشکیل شد و بعدها با توسعه بیشتر و ورود این ایده جدید و بهره گیری از سیستم های ABI هوش تجاری خودرو, MAFR موتورهای هوشمند ضد فریب و سیستم مرکزیNCD توسعه یافت.

ایجاد این قبیل سایت های مفید در زمینه اطلاعات خودرو در کشورهای جهان سوم خصوصا کشورهایی که ساز و کار قانونی چندان مناسبی جهت نقل و انتقال و کارشناسی فروش خودرو ندارند ضروری به نظر می رسد و می تواند به ایده ای مناسب و اقتصادی جهت راه اندازی سایتی جامع برای افراد متخصص در زمینه خودرو و آی تی تبدیل گردد.

راه اندازی این قبیل سایت های اطلاعات خودرو در کشور ایران زمینه های بسیار خوبی را برای اشتغال زایی متخصصین و فارغ التحصیلان پر شمار صنعت خودرو و آی تی و همچنین ارائه خدمات به متقاضیان خودرو و وسایل نقلیه, فراهم می کند.

رادیوماشین یک سایت جامع اطلاعات خودرو است که بهترین اخبار مربوط به خودرو را برای شما عزیزان منتشر می کند

درباره ی طیب ملکی

مطلب پیشنهادی

سری 8 بی ام دابلیو (BMW)

زمانی که سری 6 بی ام دابلیو دوران خود راسپری کرد شرکت تصمیم گرفت که ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*