خانه / راهنمای خرید خودرو / راهنمای خرید هیوندای سانتافه 2017

راهنمای خرید هیوندای سانتافه 2017

ویژگی های جدید هیوندای سانتافه مدل 2017

هیوندای سانتافه  در مدل  سال 2017 برای تجدید فیشی جلو و عقب، یک حالت انتخاب حالت رانندگی ، یک صفحه نمایش لمسی هفت اینچ سازگار با Android Auto و یک دوربین عقب استاندارد  را ارائه میدهد. در حال حاضر می توان از طریق یک مجموعه کامل از فن آوری های ایمنی فعال و سیستم دوربین چندرسانه ای گزینه های متقابل را انتخاب کرد.

خلاصه خودرو

هیوندای سانتافه 2017 یک خودرو با سه ردیف صندلی برای هفت مسافر و انتخاب تنظیمات چرخ  جلو محرک و یا تمام چرخ محرک  است. هیوندای همچنین یک خودرو را به نام سانتافه اسپورت، که دارای دو ردیف صندلی، دو موتور چهار سیلندر و یک ظاهر و طراحی متفاوت است، فروخته است.

ویژگی های جدید هیوندای سانتافه مدل 2017
ویژگی های جدید هیوندای سانتافه مدل 2017

بررسی اجمالی

موتور  هیوندای سانتافه 2017تنها 3.3 لیتری V-6 است که دارای 290 اسب بخار و 252 پوند فوت گشتاور است و تنها به یک گیربکس اتوماتیک شش سرعته متصل می شود. راندمان سوخت متفاوت است با توجه به سطح مدل های SE و محدود در شهر / بزرگراه 18/25 mpg با رانندگی جلو و 18/24 mpg با استفاده ازچهار  چرخ محرک. انتخاب بسته نهایی، این تعداد را به 17/23 mpg با رانندگی چرخ جلو و 17/22 mpg با رانندگی چهار چرخ محرک کاهش می دهد.

تمام مدل های سال 2017 سانتافه می توانند هنگام مجهز بودن  5000 پوند را بکشند.

لوازم جانبی اختیاری شامل صفحه نمایش لمسی بزرگتر 8 اینچ با راهنمای مسیر،  سیستم کمکی تغییر لاین، سیستم دوربین چندرسانه ای، سانروف وسیع ، گرمکن و سردکن صندلی های جلو ، گرمکن صندلی ردیف دوم ، گرمکن فرمان و سیستم صوتی اینفینیتی می باشد.

ایمنی

در تست IIHS، هیوندای سانتافه مورد بررسی قرار گرفته که به عنوان ایمنی برتر + 2017 شناخته شده است، زیرا  بالاترین امتیاز را در همه ارزیابی های تصادف (جلوی کوچک با هم تداخل می کند، جلوی طرف مقابل، قدرت سقف و جلو و صندلی ها) را دریافت کرده وبالاترین امتیاز برتر برای پیشگیری  تصادف ازجلو. رتبه بندی برتر داده شد به سانتافه  به این دلیل که در آزمون برخورد در 12 مایل در ساعت و 25 مایل در ساعت از برخورداجتناب شد. علاوه بر این،  این کراس اوور بالاترین امتیاز را برای ارزیابی چراغ ها دریافت کرد. هنگامی که به بسته نهایی مجهز شده باشد، سانتافه  به طور خودکار ترمز اضطراری، تشخیص عابران پیاده، هشدار برخورد با جلو، کروز کنترل انطباقی و هشدار خروج از خطوط در دسترس قرار می گیرد.

 

برای دیدن مطالب مربوط به سایر خودروهای شرکت هیوندای کلیک نمایید.

درباره ی فرهاد ملکی

مطلب پیشنهادی

راهنمای خرید میتسوبیشی میراژ 2017

امکانات جدید مدل 2017 میتسوبیشی میراژ برای سال 2017 با لیست طولانی بازسازی از جمله ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*