خانه / اخبار خودرو / من ماشین دوست هستم شما چطور؟

من ماشین دوست هستم شما چطور؟

ماشین دوست

فردی است که علاقه دارد با خودرو و هم ردیف های آن سرگرم باشد و اوقات سپری کند. ماشین دوست کسی است که می تواند ساعت ها در مورد اتومبیل صحبت کند و از آن خسته نشود. این افراد از دیگران بدلیل  انتخاب وسیله نقلیه بهتر و یا تغییر و تحول آن متنفر نخواهند بود بلکه خلاقیت, یادگیری و تغییر را تشویق می کند.

این افراد در یک جامعه نسبتا کوچک و پر جنب و جوش در سراسر جهان هستند که در جلسات خودرو، نمایش های تلویزیونی، وبلاگ ها، انجمن ها، بازی ها، مجلات و غیره شرکت می کنند. بعضی از آنها فقط در مورد سواری هایشان صحبت می کنند و دیگران دوست دارند دستانشان را چرب کنند.

ماشین دوست عشق ماشین

افراد ماشین دوست کسانی هستند که زمان و پول را در یک پروژه ماشین قرار می دهند و با اینکار گاها فخر فروشی می کنند و مناظر و دیدنی و زیبایی برای دیگران به ارمغان می آورند بعضی از این ماشین دوست ها گروههایی مانند درفتر(شخص دائم در حال سفر) و یا جاده نورد تشکیل می دهند. گاها جوانان ماشین دوست هم که از وضعیت مالی چندان مناسبی برخوردا نیستند در زمره این قشر قرار می گیرند و آنها می توانند با ممارست و پشتکار با خودروهای ارزانتر علاقه خود را پیگیری کنند و در ارتقا آن بکوشند.

گاهی اوقات ماشین دوست ها فقط می خواهند در  خودرو بنشینند و صد ها مایل به فکر کردن درباره چیزها و لذت بردن از ماشین برای آنچه که انجام می دهند, بپردازند. علاقه مندان به ماشین همیشه جایی هستند که ماشین ها هستند، آنها عشق به اتومبیل را به اشتراک می گذارند.

درباره ی طیب ملکی

مطلب پیشنهادی

جشن تولید 150 میلیونی فولکس واگن

فولکس واگن 150 میلیون وسیله نقلیه ساخته است همچنانکه فولکس واگن بدنبال گذر به آینده ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*