خانه / Featured / راهنمای خریداری هوندا سیویک 2017

راهنمای خریداری هوندا سیویک 2017

بررسی هوندا سیویک مدل 2017

هوندا سیویک 2017 در حال حاضر با موتور1.5 لیتری ،تزریق مستقیم توربوشارژر چهار سیلندر زوج در دسترس خواهد بود با گیربکس شش سرعته دستی برای مدل های کوپه و سدان است. مدل 2017 هوندا سیویک  در مدل های سدان و کوپه ارائه می شود. سیویک برای مدل سال 2016 کاملا جدید بود و بیشتر ویژگی های آن برای ارائه تا سال 2017 به طول انجامید. سیویک  در میان رده بندی خودروهای هوندا بین فیت و آکورد قرار می گیرد.

بررسی اجمالی

برای سال 2017، هوندا کوپه و سدان سیویک را با زوج قدرتمند جدید از چهار سیلندر توربوشارژ 1.5 لیتری و یک گیربکس دستی شش سرعته ارائه خواهد کرد. موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر (موتور پایه) نیز با یک گیربکس دستی در دسترس است، در حالی که آپشن های هر دو موتور با گیربکس اتوماتیک CVT نیز در دسترس میباشد. مدل 2017 هوندا سیویک کوپه و سدان در سطوح مختلف ترمز از LX به Touring ارائه خواهد شد. استانداردترمز  در مدل های پایه به طور دستی آمده است، در حالی که اکثر ترمزها گیربکس اتوماتیک CVT را به عنوان استاندارد نشان می دهند.

ایمنی

بسیاری از ویژگی های مدل سال 2017 هوندا سیویک  در بررسی اجمالی از سال قبل ومدل قبلی به این مدل  منتقل می شود، انتظار می رود که سیویک جدید رتبه بالاتری رادر ایمنی بدست آورد، در مدل های سدان و کوپه این خودرو در سال 2016رتبه ایمنی IIHS Top Safety Pick +را بدست آورد. ویژگی های ایمنی شامل ساختار بدنهACE، کیسه های هوا جلو،جانبی و پرده است. ویژگی های ایمنی فعال استاندارد عبارتند از ترمز ABS، کمک ترمز، چراغ های LED روزمره و دوربین دید عقب چند زاویه ای به علاوه ویژگی های ایمنی اختیاری شامل دستورالعمل های پویا برای دوربین عقب، هشدار برخورد با جلو، هشدار خروج خط، ترمز کاهش تداخل، و کاهش تلفات جاده می باشد.

 

 

آنچه ما فکر می کنیم

هوندا سیویک  2017 در حال حاضر نسل دهم این خودرواست و اگرچه در سال های اخیرجالب ترین خودرو از نظر اجزا نبوده،اما مدل طراحی دوباره آن خیلی بهبود یافته است. ازنظر ظاهر بیرونی از امنیت و استحکام دور می شود وبه سمت  ظاهری حرکت می کند که منافعش در آن وجود دارد. اتاق داخل خودرو  فضای بیشتری برای مسافر و بار را ارائه می دهد، مسافران عقب برای نشستن راحت تر هستند ، اما سقف شیب دارباعث می شود و وارد شدن و خارج از صندلی عقب برای مسافران بلند قد ترسخت شود.

واقعیتی جالب

مدل آینده و سدان سال 2017  سیویک نشان می دهد که هوندابرای  اولین باراست که پیشرانه 1.5 لیتری با پاشش مستقیم VTEC توربوشارژر چهار سیلندر با یک گیربکس شش سرعته دستی را با هم ارائه می دهد.

:VTEC موتورهای هوندا که مجهز به میل سوپاپهای با زمانهای متفاوت هستند. در این موتور ها زمانهای سوپاپ در دورهای متفاوت تغییر کرده و بهترین کارایی و مصرف سوخت ایجاد میشود.

درباره ی فرهاد ملکی

مطلب پیشنهادی

راهنمای خرید میتسوبیشی میراژ 2017

امکانات جدید مدل 2017 میتسوبیشی میراژ برای سال 2017 با لیست طولانی بازسازی از جمله ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*